OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: Arizona
oc: Arizòna

en: California
oc: Califòrnia

en: Louisiana
oc: Loïsiana

en: Minnesota
oc: Minnesòta

en: Mississippi
oc: Mississipí

en: Missouri
oc: Missorí

en: New Hampshire
oc: Nòu Hampshire

en: New Jersey
oc: Nòva Jersey

en: New Mexico
oc: Nòu Mexic

en: New York
oc: Nòva York

en: North Carolina
oc: Carolina del Nòrd

en: North Dakota
oc: Dakota del Nòrd

en: Pennsylvania
oc: Pensilvània

en: South Carolina
oc: Carolina del Sud

en: South Dakota
oc: Dakota del Sud

en: Texas
oc: Tèxas

en: Virginia
oc: Virgínia

en: West Virginia
oc: Virgínia Occidentala
