OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Georgia
sv: Georgien

en: California
sv: Kalifornien

en: New Mexico
sv: Nya Mexiko

en: API URL
sv: URL för API

en: Number of results to display per page.
sv: Antal resultat som skall visas per sida.
