OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: District of Columbia
ca: Districte de Columbia
