OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Search
da: Søg

en: Category
da: Kategori

en: API Key
da: API-nøgle

en: Address
da: Adresse

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Georgia
da: Georgien

en: California
da: Californien
