OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Category
fr: Catégorie

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Address
fr: Adresse

en: State
fr: État

en: Zip Code
fr: Code postal

en: City
fr: Ville

en: Georgia
fr: Géorgie

en: All categories
fr: Toutes les catégories

en: California
fr: Californie

en: Florida
fr: Floride

en: Hawaii
fr: Hawaï

en: Louisiana
fr: Louisiane

en: New Mexico
fr: Nouveau Mexique

en: North Carolina
fr: Caroline du Nord

en: North Dakota
fr: Dakota du Nord

en: Pennsylvania
fr: Pennsylvanie

en: South Carolina
fr: Caroline du Sud

en: South Dakota
fr: Dakota du Sud

en: Virginia
fr: Virginie

en: West Virginia
fr: Virginie-Occidentale

en: District of Columbia
fr: District de Columbia

en: API URL
fr: URL API
