OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Category
hi: वर्ग

en: Address
hi: पता

en: State
hi: अवस्था

en: Georgia
hi: जॉर्जिया
