OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Georgia
hr: Gruzija
