OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: API Key
is: API Lykill

en: Address
is: Heimilisfang

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg

en: Georgia
is: Georgía

en: All categories
is: Allir flokkar
