OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: Georgia
nl: Georgië

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: API URL
nl: API-URL
