OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Category
pt: Categoria

en: API Key
pt: Chave de API

en: Address
pt: Endereço

en: State
pt: Estado

en: City
pt: Cidade

en: Georgia
pt: Geórgia

en: All categories
pt: Todas as categorias

en: California
pt: Califórnia

en: Florida
pt: Flórida

en: New Jersey
pt: Nova Jersey

en: New Mexico
pt: Novo México

en: New York
pt: Nova Iorque

en: North Carolina
pt: Carolina do Norte

en: North Dakota
pt: Dakota do Norte

en: Pennsylvania
pt: Pensilvânia

en: South Carolina
pt: Carolina do Sul

en: South Dakota
pt: Dakota do Sul

en: Virginia
pt: Virgínia

en: West Virginia
pt: Virgínia Ocidental

en: District of Columbia
pt: Distrito de Columbia

en: Affiliate ID
pt: Afiliado ID

en: Number of results to display per page.
pt: Número de resultados para mostrar por página.
