OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Zip Code
sk: PSČ

en: City
sk: Mesto

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: All categories
sk: Všetky kategórie
