OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: Georgia
te: జార్జియా

en: All categories
te: అన్ని వర్గాలూ
