OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: All categories
vi: Mọi chủng loại

en: Alaska
vi: A-la-x-ca
