OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Search
de: Suche

en: Category
de: Kategorie

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Address
de: Adresse

en: State
de: Status

en: Zip Code
de: Postleitzahl

en: City
de: Stadt

en: Georgia
de: Georgien

en: All categories
de: Alle Kategorien

en: California
de: Kalifornien

en: API URL
de: API-URL
