OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته بندی

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Georgia
fa: گرجستان

en: All categories
fa: همه‌ی دسته‌ها
