OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Category
it: Categoria

en: Address
it: Indirizzo

en: State
it: Stato

en: City
it: Città

en: All categories
it: Tutte le categorie

en: New Mexico
it: Nuovo Messico

en: North Carolina
it: Carolina del Nord

en: North Dakota
it: Nord Dakota

en: South Carolina
it: Carolina del Sud

en: South Dakota
it: Sud Dakota

en: District of Columbia
it: Distretto di Columbia
