OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: API Key
lt: API raktas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Georgia
lt: Gruzija

en: All categories
lt: Visos kategorijos
