OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Georgia
et: Gruusia
