OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Category
id: Kategori

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: City
id: Kota
