OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: API Key
pl: Klucz API

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: Georgia
pl: Gruzja

en: All categories
pl: Wszystkie kategorie

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: District of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii
