OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Category
ro: Categorie

en: API Key
ro: Cheie API

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector
