OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: Zip Code
tr: Posta Kodu

en: City
tr: Şehir

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: All categories
tr: Tüm kategoriler

en: California
tr: Kaliforniya

en: Colorado
tr: Kolorado

en: Hawaii
tr: Havai

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: Washington
tr: Vaşington

en: West Virginia
tr: Batı Virginia
