Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: User name
ar: اسم المستخدم
