Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай
