Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
