Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: User name
cs: Uživatelské jméno
