Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User name
el: Όνομα χρήστη
