Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
