Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Test
id: uji

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Configure
id: Konfigurasi

en: User name
id: Nama pengguna

en: Base URL
id: URL dasar
