Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save
it: Salva

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Configure
it: Configura

en: User name
it: Nome utente

en: Base URL
it: URL base
