Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Configure
ja: 設定

en: User name
ja: ユーザー名

en: Base URL
ja: ベースURL
