Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
