Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ
