Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان
