Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User name
lt: Nario vardas
