Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Base URL
lv: Bāzes URL
