Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configure
nl: Instellen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Base URL
nl: Basis-URL
