Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Base URL
pl: Bazowy URL
