Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: رمز

en: Save
fa: ذخیره

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: User name
fa: نام کاربری
