Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Salvar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Configure
pt: Configurar

en: User name
pt: Nome do usuário

en: Base URL
pt: URL base
