Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Configure
tr: Yapılandır

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Base URL
tr: Temel URL
