Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar
