Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць
