Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: User name
bs: Korisničko ime
