Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Base URL
ca: URL base
