Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Configure
de: Konfigurieren

en: User name
de: Benutzername

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Web Services
de: Webservices
