Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Configure
es: Configurar

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Base URL
es: URL Base
