Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: User name
et: Kasutajanimi
