Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Configure
fi: Määrittele

en: User name
fi: Käyttäjän nimi
