Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Configure
fr: Configurer

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Base URL
fr: URL de base
